ATAKULE HAYATIN KENDİSİ
Güne; Atakule’nin gurme restoranında sakin bir brunch’la başlayın. Alışverişinizi yaptıktan sonra, seyir terasının tadını çıkarın ve panoramik asansöre binerek gökyüzünde bulutların ortasında bir moda şovuna katılın. Tüm kentin konuştuğu sergiyi gezdikten sonra favori içkinizle güneşin batışını izleyin. En ince zevkler için düzenlenmiş rüya gibi bir akşam yemeği tecrübesi için, mum ışığı eşliğinde unutulmaz bir yemek yiyin. Alışagelmiş sinema konseptlerinden çok farklı butik sinemasında ruhunuza işleyen bir film seyredin. İçiniz içinize sığmıyorsa DJ’in katıldığı partide çılgınca eğlenin. Romantik bir gününüzdeyseniz, seyir terasından yıldızların parıldamasını izleyin.

Atakule hayatın kendisi. Şımartın kendinizi!
ÇOCUK
ANILAR YENİDEN RENKLENİYOR
Atakule, çocuklarımızın anılarına da renk katacak! Çocukluğumuzun Atakule’si, mutluluğun simgesi ve sınırsız eğlencenin merkeziydi. Şimdi sıra çocuklarımızda! Atakule’nin yeni yüzünde çocukların eğlenirken öğrenecekleri atölyeler ve yepyeni deneyimler yaşayacakları uluslararası eğitim merkezleri yer alacak. Her noktası çocuklar için özel tasarlanmış Atakule, ilhamını çocukluğun bitmeyen enerjisinden alıyor.
MODA
KARŞI KOYULAMAYAN MARKALAR
Atakule’de; kendi özgünlüğünü kaybetmeden dünyadaki tüm trendleri takip eden, sanata modaya teknolojiye düşkün, farklı kültürlerden beslenen, kent hayatını tercih eden, doğa ile ilişkisini hiç koparmayanlar için sadece dünyanın belli başlı metropollerinde bulunan markalar yer alıyor. Atakule marka karması, gündelik ihtiyaçlarımızdan en sofistike ihtiyaçlarımıza kadar her konuda bize hizmet etmeye hazır kusursuz bir organizasyon! Atakule; Ankara’nın aklına ve kalbine eşsiz kimliği ile bir kez daha yerleşiyor. Atakule markaları Ankara’yı moda başkentlerinin arasına katıyor.
EĞLENCE
Ankara’nın hareketli ve aktif yaşam tarzı için Atakule, kentle ve sizle alışverişten de öte bağlar kurarak yepyeni hatıralar inşa edecek. Atakule; Ankara’yı 360 derece gören seyir terasıyla kentin tüm güzelliğini önünüze seriyor. Çatı katı terası; açık hava sinemasına, müzik ve gurme festivallerine ev sahipliği yapacak. Açık hava sineması ve lounge bar’ı şimdiden konuklarıyla buluşmak için sabırsızlanıyor. Butik sinema salonları ve kentin nabzını tutacak etkinliklere ev sahipliği yapacak etkinlik alanları ile Atakule, kent için vazgeçilmez bir buluşma yeri olacak!
GURME
İsterseniz bir kahvelik soluklanmak için Botanik Park manzaralı teras katımızda bir kafeye oturun, isterseniz mum ışığında uzun güzel bir gece geçirin. Atakule’nin en zor gurmeleri bile hayran bırakacak restoranları ve dünya mutfağı karması sizlere kapılarını açacağı günü bekliyor.