Atakule Param Shop & Joy Çekiliş Kampanya Kuralları

 

Bu kampanya ATAKULE GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.Ş. adına MPİ’nin 11.11.2019  tarih ve 24951361-255.01.02-E.10508 sayılı izni ile Hedef Çekiliş  tarafından düzenlenmektedir.

 

Atakule misafirleri kampanya süresi boyunca aynı günde toplamda yaptıkları her 250 TL ve katları alışverişleri ile birden fazla kez çekiliş kampanyasına katılabileceklerdir.

 

 Kampanya 22.11.2019 saat: 10:00 ile 23.02.2020 saat: 22:00 tarihleri arasında, Ankara ilinde bulunan Atakule Alışveriş Merkezi içindeki tüm mağazalardan (Atakule Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar,  TL / dakika yüklemeleri, sabit / mobil hatlı telefon faturası ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamülleri, her türlü makbuz, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, kuyum ve mücevherat, alkollü içecek ve şans oyunları harcamaları ve Atakule içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. )

 

Aynı gün içerisinde toplamda  250 TL ve katları tutarında (her 250 TL‘ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp fiş/fatura/e-faturalarıyla birlikte kampanya katılım noktasına giden bireysel müşterilere, üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecek (Kampanyanın bitiş tarihi 23.02.2020 Saat: 22.00 olup, katılım noktalarından son e-faturalarının giriş tarihi 24.02.2020 saat: 17.00’dır.) şekilde sürdürülecektir.

 

Talihliler, 29.02.2020 tarihinde saat: 14:00’de Atakule Alışveriş Merkezi (Botanik Kat Etkinlik Alanı) Çankaya Caddesi No :1 06690 Çankaya / Ankara adresinde çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte her Param Shop & Joy Kart içeriği aynı olup,  1 kişi 50.000 TL değerinde , 4 kişi 25.000 TL değerinde, 20 kişi 5.000 TL değerinde Param Shop & Joy Kart ikramiyesi kazanacaktır. (Param Shop & Joy Kart; Sadece AVM içindeki mağazalarda geçerli olmak üzere (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom için Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, kuyum ve mücevherat mağazası olan; Uğurlu ve Minyon mağazalarında ve otomat kullanımlarında geçerli değildir. Üye işyeri kategori kodu 5993 olan sigara satan mağazalarda geçerli değildir.)  

 

Söz konusu Param Shop & Joy Kartlara yüklenecek bakiye 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerlidir.

 

Talihliler kartlara yüklenen tutarları ATM’lerden nakit olarak çekemeyecek, bir başka banka hesabına transfer edemeyeceklerdir.

 

İkramiye kazanan talihliler 03.03.2020 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecektir. Atakule Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, TL / dakika yüklemeleri, sabit / mobil hatlı telefon faturası ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamülleri, her türlü makbuz, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, kuyum ve mücevherat, alkollü içecek ve şans oyunları harcamaları ve Atakule içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

 

Kampanya bireysel müşterilere yönelik olup tüzel kişiler kampanyaya dahil değildir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilir.

Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir.  E-fatura (e-arşiv faturalar katılımcının mail adresine gönderilmektedir) ile katılımda, sadece ATAKULE içerisindeki mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir.  

 

Kampanyanın bitiş tarihi 23.02.2020 Saat: 22.00 olup, katılım noktalarından son e-faturalarının giriş tarihi 24.02.2020 saat: 17.00’dır.

 

Katılımcının ismi ile fatura/e-fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılmayacaktır.

 

Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

 

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

 

Katılımcılar fiş/fatura/e-fatura ibraz etmek suretiyle, bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

 

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

 

İkramiye tesliminde fiş/ fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

 

ATAKULE GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.Ş.ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları, Atakule Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olan kişiler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

 

İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

 

 

 

Param Shop&Joy Kart Kullanım Koşulları

  • Param Shop&Joy Kart kredi kartı özelliği taşımamaktadır. Param Kart’ın içindeki miktar nakit paraya çevrilemez.

 

  • Param Shop&Joy Kart’ın içerisine yüklenen hediye parayı, Atakule mağazalarında*, tek seferde ya da farklı seferlerde kullanabilirsiniz.

 

*Geçerli olmayan mağazalar: Uğurlu, Minyon, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri ve otomat kullanımları

 

  • Param Shop&Joy Kart’ın servis ücreti ve kullanım bedeli bulunmamaktadır.

 

  • Kartın çalınması ya da kaybolması durumunda sorumluluk kart sahibine aittir. Karttaki bakiye bir sonraki karta devredilemez veya içindeki bakiye iptal edilemez. Çalınması ve kaybolması durumunda– 0850 988 88 88 numaralı Param Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRDİNİZ Mİ?